Набряки

Якщо ви страждаєте від набряків ніг в кінці дня, причин може бути декілька.

Набряки

Застій венозної крові

Коли ви багато стоїте або сидите, м'язового насосу, який допомагає транспортувати кров з ніг через венозну систему назад до серця, вже не достатньо. Кров застоюється у венах. Це призводить до проникнення рідини в навколишні тканини і ноги набрякають.

Погіршення відтоку крові може також відбуватися, коли судини розширюються в спеку. Ноги можуть набрякати в занадто жаркому приміщенні або в приміщеннях з підігрівом підлоги. Набряк здебільшого починається на щиколотках, найнижчій точці великої поверхневої підшкірної вени.

Відтак кожен, хто страждає на набряк ніг, повинен бути обстежений лікарем, щоб переконатися, чи не лежить в основі симптомів серйозне захворювання вен.

Набряклі ноги: ознака захворювання вен

Лікар може візуалізувати кровотік у венах за допомогою ультразвуку (доплерівська ультрасонографія). Він може розпізнати, чи пошкоджені поверхневі вени або система глибоких вен на ногах.

Наприклад, венозні клапани часто не закриваються належним чином, тому відбувається зворотний потік крові. Кров накопичується у венах і розширює їх. Це у свою чергу ще більше пошкоджує венозні клапани. Якщо у вас вже є варикозне розширення вен на ногах, це ще одна ознака захворювання вен.

Лікування набряків

Венозні захворювання потрібно лікувати завжди.

Щоб отримати додаткову інформацію про лікування хвороб вен, перейдіть за посиланням.

Продукція medi