The medi company: Medical aids and treatment concepts
Медичні вироби й терапевтичні концепції

Компанія medi

Компанія medi, штаб-квартира якої знаходиться в Байройті, Німеччина, є одним з провідних світових виробників медичних виробів. Дотримуючись девізу "medi. Почувайтеся краще ", близько 2600 співробітників по всьому світу допомагають людям підвищити якість їх життя: будь то біль у спині, розрив зв'язок під час занять спортом, варикозне розширення вен, плоскостопість або хронічні трофічні виразки - вироби medi й власні терапевтичні концепції сприяють успішному лікуванню багатьох захворювань.

З користю для пацієнта

На межі медицини й торгівлі

Виступаючи в якості каталізатора між медичною промисловістю і спеціалізованими продавцями, medi розробляє відповідні медичним показанням засоби лікування з користю для пацієнта. Спектр медичних товарів включає медичний компресійний трикотаж, бандажі, ортези, панчохи для профілактики тромбозу, косметологічний компресійний трикотаж і ортопедичні устілки для взуття. Цей асортимент продукції можна знайти практично в кожному спеціалізованому медичному магазині (особливо в ортопедичних салонах) в Німеччині і більш ніж в 90 країнах світу.

 

Крім того, більше ніж 65-річний досвід в області компресійних технологій втілений у модний спортивний продукт під брендом medi CEP.

З medi почуваються краще

Ми розробляємо інновації для поліпшення якості життя. Для нас це найбільший стимул - науково обгрунтований і високотехнологічний. В результаті ми отримуємо гарантовано успішне лікування й унікальні фізичні відчуття.

People feel better with medi
The World of Compression

The World of Compression

medi World of Compression прокладає шлях в майбутнє компресійних технологій. В його основі лежить більше ніж 65-річний досвід. Цим знаком позначаються компресійні вироби: медичний компресійний трикотаж для застосування в лімфології та флебологіїї, а також бандажі для суглобів.

Крім того, medi є фахівцем в області нееластичної адаптивної компресійної терапії для лікування виразок і набряків. Користь для наших клієнтів полягає в можливості різних варіантів комбінації виробів, першокласній майстерності створення виробів і високому рівні комфорту - в тому, щоб на собі відчути значення нашого девізу "почувайтеся краще".

Встановлюємо стандарти для поліпшення якості життя

Наші думки і дії формуються нашою любов'ю до вирішення складних завдань і встановлення стандартів та втілюються в кращих виробах і концепціях. Ми мислимо нестандартно, шукаємо нові підходи і постійно розвиваємось. Ми покладаємося на нашу сильну корпоративну культуру і незрівнянний дух medi, а також на творчу співпрацю з нашими клієнтами і партнерами.

medi international: From Bayreuth to the world
з Байройту - у світ

medi international

Будучи глобальним гравцем на ринку охорони здоров'я, ми безперервно розширюємо наше міжнародне співробітництво: в даний час у medi близько 2,600 співробітників і 21 міжнародна філія по всьому світу. Медичні вироби medi виробляються в Німеччині й США та експортуються в більш ніж 90 країн.

Більше інформації