Переваги роботи з medi

  

medi. Почувайтеся краще.

Компанія medi представлена ​​більш ніж в 125 країнах і є визнаним світовим лідером з розробки та виробництва медичного компресійного трикотажу та ортопедичних виробів. Головними орієнтирами в нашій роботі протягом багатьох десятиліть залишаються висока якість, безпека та ефективність продукції, інновації і максимальне задоволення потреб кінцевих споживачів та партнерів по бізнесу.

Висока якість

Вся продукція medi проходить сертифікацію і відповідає суворим європейським стандартам, таким як RAL-GZ 387. Купуючи вироби medi, ви можете бути впевнені в тому, що стаєте власником високотехнологічного, безпечного та якісного продукту.

Висока ефективність

Наукові публікації провідних фахівців, дослідження і нагороди, які проводять і видають незалежні і шановні в медичному світі організації, підтверджують високу ефективність продукції medi.

Безпечність

Безпечність продукції - один з ключових орієнтирів компанії. Застосування компресійних та ортопедичних виробів відповідно до призначення й під контролем медичного персоналу матиме максимальний позитивний ефект.

Фокус уваги на потребах клієнта

Вироби medi мають високу медичну ефективність. Однак, розробляючи нові продукти, ми приділяємо багато уваги споживчим якостям: комфорту й зручності у використанні, красі та естетичності.

Співробітництво

Компанія medi виробляє преміальну продукцію - якісну, ефективну, безпечну, зручну й ефектну. Ми відповідально ставимося до довіри, яку надають нам наші споживачі.

Офіційним представником medi на території України є компанія "МЕДІ УКРАЇНА". Наші принципи роботи з партнерами - довіра, рівність і повага до кінцевого споживача. За вагомий внесок в економіку регіону компанія "МЕДІ УКРАЇНА" була неодноразовао відзначена званнями  "Компанія року " та "Вибір споживача".