Пластична хірургія

Термін «пластична хірургія» охоплює всі операції, які виконуються для поліпшення або омолодження зовнішнього вигляду. Наприклад, варикозне розширення вен можна усунути за допомогою хірургічного втручання. Як правило, видалення варикозно розширених вен і склеротерапія можливі тільки як хірургічне втручання.

Пластична хірургія

Звичайні хірургічні процедури

Крім класичної операції з приводу варикозно розширених вен на ногах, також дуже поширені втручання в ділянці грудної клітки й тулуба. До них відносяться ліпосакція, абдомінопластика й збільшення, зменшення або підтяжка грудей.

Що таке пластична хірургія?

Термін «пластична хірургія» охоплює всі операції, які виконуються для поліпшення або омолодження зовнішнього вигляду. В ділянці тулуба такі операції включають ліпосакцію, абдомінопластику (підтяжку живота), збільшення грудей, зменшення грудей, підтяжку грудей і лікування гінекомастії (розвиток жіночої форми грудей у чоловіків).

Як я виглядаю?

Ми всі хочемо добре виглядати. Це абсолютно нормально. Ось чому ми займаємося спортом, стежимо за харчуванням і витрачаємо гроші на креми, косметику й перукаря. Але в деяких випадках цих зусиль недостатньо для досягнення бажаного ефекту. Наприклад, жирові відкладення на животі, ногах і сідницях, чинять опір будь-якій дієті і несприйнятливі до фізичних навантажень. Або коли жінки хочуть мати великі, менші або більш пружні груди, наприклад, після вагітності. У таких випадках допомагає тільки пластична операція, яка дозволяє досягти  дуже хороших результатів в поєднанні з компресійною терапією.