Деформації стопи

Багато людей страждають від деформацій стопи. Вони не тільки викликають порушення стоп, але й можуть призвести до проблем у стегнах, спині або колінах. Передумови цього часто закладаються в дитинстві.

Деформації стопи

Наши ноги - шедевр еволюції

В середньому, ми робимо близько 5000 кроків щодня. Ходьба - складний біомеханічний процес, який можливий завдяки складній анатомії нижніх кінцівок. Кістки, суглоби, м'язи, зв'язки і сухожилля забезпечують впевнену і безболісну ходьбу - до тих пір, поки наші ноги здорові.

Профілактика деформацій стопи

Краще проводити профілактику деформації стопи в дитинстві, ніж довічно займатись корекцією в дорослому віці. Ходьба босоніж - один з найбільш значущих профілактичних заходів.

*Вправи для ніг дуже корисні для зміцнення м'язів і збільшення рухливості. Надзвичайно важливим є вибір правильного взуття. Згідно з дослідженням, проведеним в Німеччині Університетом Тюбінгена, двоє з трьох дітей носять занадто тісне взуття. При цьому, занадто тісне взуття може призвести до незворотної деформації. Легке взуття з гнучкою підошвою для реалізації динамічного перекочування при кожному кроці - найкращий вибір. Також важлива наявність достатнього простору між носком взуття й пальцями ніг.

Корекція деформацій стопи

Якщо необхідно виправити деформацію стопи, то устілки igli на карбоновій основі від компанії medi - це відмінний вибір. Устілки igli - це спеціалізовані ортопедичні вироби, які були розроблені у співпраці з лікарями та фахівцями з біомеханіки. Гнучка карбонова основа устілок зберігає фізіологічну рухливість і активізує власні м'язи стопи, що призводить до оптимізації біомеханіки ходьби та покращує координацію. 

Забезпечення дітей ортопедичними устілками є особливою проблемою. Устілки повинні бути ефективні, не перешкоджати розвитку стопи та не заважати дитині в її повсякденному житті. При цьому важливим є підбір взуття, адже устілки повинні бути надійно зафіксовані у взутті, коли дитина активно рухається.

Спеціальні устілки igli Junior  від компанії medi мають високий потенціал індивідуалізації, коригують та стабілізують стопу, активізують м'язи ніг. З їх допомогою можна виправити деформацію на етапі розвитку дитини.

Отримайте вичерпну консультацію у фахівців, що працюють з устілками igli. Спеціаліст підбере Вашій дитині індивідуальну устілку, а при необхідності виконає корекцію.