Невеликий тур по компанії

Від пряжі до трикотажу

Small guided tour of the company

Віртуальний тур з гідом по нашому виробництву компресійного трикотажу

Над виробництвом компресійного трикотажу в medi трудяться разом безліч рук - як показано у відео, на прикладі mediven elegance.

Виробництво працює злагоджено, як годинник, на різних стадіях у кожному відділі, що взаємодіють один з одним, як шестерні, вкотре демонструючи, що за словами "Зроблено в Німеччині" стоїть справжня командна робота.

Шлях від пряжі до трикотажу - надзвичайно захоплюючий процес. Ми в medi сподіваємося, що вам сподобається "Віртуальний тур з гідом по нашому виробництву компресійного трикотажу".

"Сировина" надходить на виробництво: як тільки Еркан Йилдирим отримує пряжу, він ретельно оглядає вантаж: чи весь товар на місці та в належному стані? Чи збігається транспортна накладна з доставленим товаром? Тільки після цього він підписує накладну і вносить товари в програму інвентаризації.

Все на місці? Все в порядку? Маттіас Екснер повинен провести візуальний огляд кожної коробки, перш ніж дати добро і нитки будуть передані в зал в'язання.

Тепер відправимося в зал кругової в'язки: тут нитки перетворюються в панчохи. Нитки нанизуються на циліндр кругового в'язання в'язальної машини. Тут потрібна твердість рук і навички дрібної моторики - вивіреність рухів важлива на кожному з етапів.

4 500 стібків в секунду: швидкість, з якою нитки намотуються на в'язальний циліндр, робить їх невидимими для неозброєного ока.

6,4 хвилини потому: "панчішна трубка" з mediven elegance потрапляє в приймальний бункер; у панчохи "відкритий носок", який ще має бути завершений. Весь трикотаж плоского в'язання виробляэться в білому кольорі. Свій остаточний вигляд він здобуде лише після фарбування.

910,888 стібка по тому: два зразки панчіх повинні пройти кілька тестів на предмет поздовжнього і поперечного розтягування, перш ніж верстати почнуть виконувати справжнє замовлення.

Ідеальна структура в'язання: тепер Барбара Кюфнер натягує панчоху на інспекційну дошку. Її досвідчене око відразу розпізнає будь-яку помилку, яка могла виникнути в структурі в'язання, наприклад, якщо компресійна нитка обривається після 30 000 метрів або якщо в'язальна нитка закінчується через 100 000 метрів. У питаннях якості не може бути компромісів - все, що не ідеально, відбраковують.

Тимчасове зберігання: тепер ми бачимо Андреа Мюллер, яка відповідає за тимчасове зберігання панчіх. Виробнича операційна система автоматично відправляє коробку з панчохами на склад до тих пір, доки вони не будуть переміщені в цех для подальшої обробки.

 

Закриття носкової частини: Валентина Гергерт закриває носкову частину панчіх mediven elegance на око за допомогою швейної машинки, зшиваючи у формі півкола. Для цього потрібні тверда рука і великий досвід - те, чим вона ділиться з усіма своїми колегами.

Наступний етап огляду: Інге Нойбіг натягує панчоху mediven elegance на інспекційну дошку і ретельно оглядає сітчасту структуру в'язання, п'яткову і носкову частини.

Підготовка резинки: Гюлькан Тас використовує машину для того, щоб відрізати резинку потрібної довжини. Вона просоває стрічку в машину і вводить дані довжини і кількість потрібних відрізків. Особливо важливо: край по лінії відрізу повинен бути абсолютно прямий для подальших етапів виробництва.

Зшивання кінців резинки: Керстін Фраунхольц зшиває кінці резинки один з одним. Вона зіставляє краї таким чином, щоб вони точно відповідали один одному. Навіть крихітна ниточка обрізається гострими ножицями. Так формується досконалість до найдрібніших деталей для mediven elegance.

З'єднання резинки з панчохою: Акбай Деніз пришиває резинку точно по всьому краю до компресійної панчохи. Оскільки не потрібно нічого перекривати, перехід від резинки до панчохи непомітний, навіть під щільно прилягаючим одягом. Шов резинки тепер знаходиться в задній частині ноги чітко на одній лінії з п'ятою. Кожна незакріплена нитка, наскільки крихітною вона б не була, акуратно обрізається. У нас в medi ручна праця незамінна.

Виготовлення етикеток: Хайке Шёнауер робить етикетки, на яких вказує всю інформацію про панчохи (розмір, довжина).

Друк етикеток: етикетки друкуються на безкрайому текстильному рулоні і додаються до панчіх.

Пришивання етикеток всередині: Клаудія Веніг завантажує ряд етикеток в спеціальну швейну машину. Далі панчоха притискається пресом до етикетки, яка потім автоматично пришивається і відрізається. У панчохи тепер є особиста "ідентифікаційна карта".

Переходимо до фарбування й завершальних штрихів: тут панчоха mediven elegance стає кольоровою. Елізабет Вернер спочатку оглядає панчохи і складає їх в стопку.

Опускаємо в фарбувальну машину: потім стопку панчіх поміщають в фарбувальну машину. Туди заливається суміш фарбників, на машині вводиться програма і запускається. Протягом усього процесу забарвлення Йохен Бауер кілька разів перевіряє, чи працює фарбувальна машина. Час виконання залежить від кольору: на фарбування в світлі кольори потрібно менше часу, ніж на фарбування в темні.

Екологічно чисте фарбування: барвник настільки нешкідливий, що його відразу ж можна утилізувати в каналізаційну систему. Потім панчохи перуть, сушать і розкладають. Машини нагріваються паром з системи регенерації тепла стічних вод.

І ще одна перевірка: перш ніж покласти компресійні панчохи в коробку, Христина Требес перевіряє довжину панчохи і інформацію на етикетці.

Довідкові матеріали: всю інформацію, яку повинен знати пацієнт, також упаковують в коробку. Компресійна панчоха складається і загортається в пакувальний папір разом з інформаційними брошурами (інструкція із застосування і т.д.).

Відмінна упаковка: нова високоякісна коробка для панчіх mediven elegance в фірмовому дизайні medi готова.

Готуємось у дальній шлях: коробки для панчіх спочатку зберігаються в наших маджентових боксах. Бокси закривають для того, щоб захистити коробки від зовнішніх пошкоджень. Райнер Хакер сканує дані на коробці, реєстр в операційній системі автоматично оновлюється і панчохи відправляються в сховище до тих пір, поки на них не надійде замовлення.

Швидкі поставки від компанії medi

 

Блискавична доставка: більшість замовлень відправляються з medi на наступний робочий день. Таким чином, роздрібні торговці медичною продукцією можуть надати своїм клієнтам компресійний трикотаж за індивідуальними мірками в найкоротший термін.

Менеджер торгового залу покаже клієнту, як легко надіти панчохи mediven elegance - головне знати, як це робити правильно.

Нарешті на нозі: тепер панчоха там, де їй слід бути. Вона не тільки сприяє прекрасному самопочуттю пацієнта, а й привертає увагу і гарантує позитивні враження.

Щиро дякуємо всім нашим колегам з відділу виробництва medi за співпрацю. Колеги, чиї імена ми назвали, діяли як представники своїх команд в нашому виробничому відділі, які виконують ту ж роботу.