Індивідуальне замовлення

У випадку нестандартних розмірів, можна замовити індивідуальне виготовленння компресійних виробів.

Індивідуальне замовлення medi

Серійна продукція компанії medi представлена широкою гамою готових виробів: це гольфи, панчохи для носіння з поясом, панчохи з простою та мереживною резинкою на силіконовій основі (в тому числі і при широких стегнах), панчоха із застібкою на талії на одну ногу, колготки, колготки для вагітних та чоловіче трико. Розширений діапазон розмірів з I по VII (окружність гомілки над щиколотками від 18 до 32 см) з кроком у 2 см дозволяє підібрати готовий виріб більшості пацієнтів.

Проте, зустрічаються нестандартні ситуації, коли жоден з серійних виробів не підходить пацієнту. В цьому випадку можна скористатися послугою виготовлення трикотажу за індивідуальним замовленням.

Для здійснення замовлення необхідно звернутися до фірмового салону компанії medi за адресою:
Київ, ст. м. «Лук'янівська», вул. В'ячеслава Чорновола, 27, де досвідчені консультанти проведуть необхідні виміри та оформлять замовлення. Присутність пацієнта при цьому э обов'язковою, тому що для індивідуального виготовлення потрібна більша  кількість вимірювань та спеціальні навички для їх проведення.

У випадках, коли звернутися в салон немає можливості, замовити виготовлення медичного компресійного трикотажу за індивідуальними мірками можна за допомогою наших фахівців служби інформації фірмових салонів medi за телефоном +38 (044) 392-73-73