Послуги для клієнтів

Інформація про додаткові послуги від medi

Переваги для наших клієнтів

Ми гарантуємо нашим покупцем оригінальність та високу якість кожного товару, а також створюємо всі умови для дійсно корисних покупок. Для додаткової зручності та максимального задоволення потреб наших клієнтів ми пропонуємо наступні послуги: 

Безкоштовні консультації фахівців, а також індивідуальний підбір виробів.
Звернувшись до одного з фірмових ортопедичних салонів medi ви зможете детально ознайомитись з продукцією та отримати  професійну консультацію щодо оптимального підбору виробу. Фахівець проведе необхідні індивідуальні виміри для підбору компресійного трикотажу, ортопедичних виробів або устілок та запропонує варіанти продукції саме під ваші потреби

Мережа фірмових ортопедичних салонів та інтернет-магазин
Вироби medi можна придбати в мережі фірмових ортопедичних салонів або онлайн в нашому інтернет-магазині. Доставка замовлень здійснюється по всій Україні.

Вигідна програма лояльності для постійних покупців.
Наші клієнти мають можливість користуватися вигодами дисконтної накопичувальної програми, а також брати участь в акціях для постійних клієнтів

Виготовлення на замовлення
Ми пропонуємо  нашим клієнтам послуги індивідуального виготовлення устілок, компресійного трикотажу, та ортопедичних виробів. Також наші фахівці з ортопедії здійснюють індивідуальне налаштування та підгонку ортопедичних виробів згідно з потребами пацієнтів.

Доставка до медичних установ та додому до пацієнтів
Для зручності наших клієнтів ми доставляємо медичний компресійний трикотаж та ортопедичні вироби medi додому до пацієнтів та до лікувальних установ по Україні. Також, у разі потреби, ми здійснюємо індивідуальний підбір складного ортопедичного виробу з виїздом нашого співробітника у межах міста Київ. Послуга з доставки додому або до лікувальної установи створена спеціально для тих ситуацій, коли виникає необхідність в придбанні виробу, але немає можливості потрапити у фірмовий салон medi.