Діагностика та лікування

Дізнайтеся, як виявити первинні ознаки розладів, мінімізувати фактори ризику, а також ознайомтесь із різними варіантами ведення та лікування пацієнта

Діагностика та схеми лікування

Точний діагноз - запорука успішного лікування

Захворювання венозної системи й опорно-рухового апарату - одні з найбільш поширених захворювань людини на сьогодні.

Найважливіший етап лікування - це правильна інтерпретація симптомів для постановки точного діагнозу. Саме діагноз є відправною точкою для вибору найбільш підходящого алгоритму лікування з безлічі доступних опцій. На нашому сайті Ви можете дізнатися про захворювання вен, суглобів і хребта, зокрема, про остеопороз.

Ілюстрації та схеми допоможуть Вам зрозуміти анатомію і доступні терапевтичні алгоритми.

Як з'являються розлади та які симптоми вказують на них?

Ви можете дізнатись як про найбільш часті симптоми і синдроми, так і про поширені захворювання. Ми приділили велику увагу факторам ризику й профілактиці різних захворювань.

Наголошуємо, що інформація на нашому порталі не може замінити повноцінну консультацію спеціаліста! Використовуйте доступну інформацію для підготовки конкретних питань до Вашого лікаря (способи підвищити рівень рухової активності, ортезування, профілактика загострень і т.п.). Це дозволить ефективніше використовувати час на прийомі у профільного спеціаліста.

Ортопедичні вироби medi як елемент комплексної терапії

При різних патологічних станах і захворюваннях ставляться різні цілі лікування, які досягаються за допомогою перевірених терапевтичних концепцій. Ортопедичні й компресійні вироби medi створюються відповідно до вже існуючих концепцій функціонального лікування і тих, що розробляються.

Наші вироби допомагають полегшити больовий синдром і підвищити якість життя пацієнтів, в тому числі це позитивно впливає на їх фізичний і психо-емоційний стан. Слід ще раз наголосити, що досягти поставленої мети лікування можна тільки після того, як лікар поставить діагноз.

Продукція medi - важливий елемент комплексного лікування і профілактики

  • в сучасному лікуванні венозних і лімфатичних захворювань (медичний компресійний трикотаж)
  • для профілактики тромбозу в поїздках (гольфи для подорожей) і в лікарні (панчохи для профілактики тромбозу)
  • функціональна терапія остеопорозу, захворювань хребта і суглобів (бандажі, корсети, тренажер-коректор)
  • лікування захворювань м'язів, зв'язок і сухожиль (бандажі, шини та ортези)
  • лікування і профілактика спортивних травм (компресійний трикотаж, бандажі та ортези)

На нашому сайті Ви знайдете інформацію не тільки про продукцію medi. Наше завдання - поліпшити Ваше самопочуття, тому ми створили інформаційний ресурс, що містить інформацію про існуючі варіанти лікування і підвищення якості життя при найбільш поширених захворюваннях.