Дисконтна програма medi

  

Стати учасником дисконтної програми medi

1. Накопичувальна дисконтна карта фірмових ортопедичних салонів medi у Києві, Одесі та Дніпрі видається Покупцю за його бажанням при здійсненні разової покупки продукції medi та супутніх товарів на суму від 600 грн (надалі Товар).

2. Для отримання дисконтної накопичувальної карти фірмових ортопедичних салонів medi у Києві, Одесі та Дніпрі Покупець повинен ознайомитися з умовами програми, погодитися та заповнити запропоновану анкету. Представлені в анкеті дані можуть бути використані мережею фірмових ортопедичних салонів medi у Києві, Одесі та Дніпрі для надання Покупцеві інформації про продукцію та маркетингової діяльності medi.

3. Мережа фірмових ортопедичних салонів medi у Києві, Одесі та Дніпрі гарантує конфіденційність даних, які Покупець надав при реєстрації накопичувальної дисконтної карти.

4. Дисконтна накопичувальна карта дає право її власнику на отримання знижок у всіх фірмових ортопедичних салонах medi у Києві, Одесі та Дніпрі.

Перший виріб (від 600 грн) - Видається накопичувальна карта
Другий виріб (від 600 грн) - 2%
Третій виріб (від 600 грн) - 4%
Четвертий виріб (від 600 грн) - 6%
П'ятий виріб (від 600 грн - 8%
Шостий виріб (від 600 грн) і всі наступні - 10%

5. У разі згоди Покупця з умовами програми при первинній покупці одиниці товару (або декількох одиниць) загальною вартістю від 600 грн одиниці товару видається дисконтна накопичувальна картка. При покупці другої одиниці товару (або декількох одиниць) загальною вартістю від 600 грн надається знижка 2%, яка гаситься штампом встановленого зразка у накопичувальну дисконтну картку.

6. Кожна дисконтна накопичувальна картка має свій унікальний номер і пред'являється співробітнику до здійснення покупки.

7. Накопичувальна дисконтна карта пред'являється співробітнику, в іншому випадку знижка не може бути надана.

8. Покупці, що роблять первинну покупку будь-якої одиниці товару з категорії «Компресійний трикотаж», «Ортопедичні устілки», «Ортопедичні вироби» по пред'явленню рецепта, отримують знижку 4%, яка гаситься в накопичувальну дисконтну картку.

9. При покупці наступного виробу вартістю від 600 грн Покупець отримує знижку, наступну за погашеною в дисконтну накопичувальну карту.

10. Покупцеві, який одноразово купляє кілька виробів загальною вартістю від 600 грн також надається знижка, наступна за погашену в дисконтну накопичувальну карту.

11. Знижки по дисконтній накопичувальній картці не поширюються на товари, які беруть участь в розпродажах, спеціальних акціях та розіграшах.

12. У випадку втрати картки необхідно звернутися в один з фірмових ортопедичних салонів medi у Києві, Одесі або Дніпрі з заявою для видачі нової дисконтної карти. Загублена карта блокується. Розмір знижки і вся історія покупок, здійснених по старій карті, в новій карті будуть збережені.

13. Незнання даних правил не є підставою для пред'явлення претензій власниками дисконтних накопичувальних карт.

14. Покупцям - інвалідам I, II, III групи, інвалідам з дитинства та Ветеранам Війни, громадянам, які зазнали впливу радіації внаслідок катастрофи на Чорнобильській АЕС, батькам, які мають трьох і більше неповнолітніх дітей (багатодітні сім'ї) при здійсненні покупки на суму від 600 грн і більше надається знижка - 4% від вартості товару, що купується. Покупцеві необхідно надати копію документа, що підтверджує право на надання знижки.

15. Знижки не підсумовуються.