Телеангіектазії

Телеангіектазії, або судинні зірочки (класифіковані як підформа варикозу в медицині) - це тонкі, але добре помітні вени в зовнішньому шарі шкіри. Вони розвиваються в першу чергу в ногах.

Телеангіектазії

Судинні зірочки - видимі під шкірою вени

Судинні зірочки - це розширені поверхневі вени, які утворюють під шкірою сіточку. Хоча окремі вени сіточки мають довжину всього кілька міліметрів, разом вони можуть покрити значну частини ноги. Маленькі судинні зірочки мають яскраво-червоний колір. Зі збільшенням розміру вони набувають синього відтінку.

Що спричинює утворення судинних зірочок?

Судинні зірочки вважаються однією з форм варикозного розширення вен. Причини їх розвитку ті ж самі:

  • З віком стінки вен слабшають.
  • Через порушення зворотного току крові до серця розвивається застій крові в ногах.

Вважається, що близько половини населення страждають від судинних зірочок. Жінки страждають від цього захворювання частіше, ніж чоловіки. Причиною ослаблення судинної стінки й виникнення судинних зірочок є порушення утворення сполучної тканини. Іноді цей стан буває спадковим.

Як лікувати судинні зірочки?

Як правило, випадках судинні зірочки нешкідливі і є, в основному, косметичним дефектом, бо уражені ділянки шкіри можуть виглядати як синці. Існують різні способи їх видалення:

  • Лазерна терапія
  • Склеротерапія

Що станеться, якщо не лікувати судинні зірочки?

Якщо судинні зірочки залишаються поверхневими, кровообіг не порушується. У більшості випадків судинні зірочки не викликають ніяких симптомів, тому лікувати їх не обов'язково.

Іноді судинні зірочки можуть поширюватись на значну площу. Це може провокувати неприємні відчуття.

Також судинні зірочки також можуть бути видимою ознакою захворювання глибших і більших вен.

Судинні зірочки, які утворюються нижче щиколотки, як правило є першою ознакою хронічного венозного застою і потребують лікування. Ось чому таким людям слід обстежитися в лікаря, щоб попередити раннє захворювання вен.

Продукція medi