Чоловіки й компресійна терапія

Турбота про здоров'я ніг - чоловіча справа

У кожного шостого чоловіка: варикозне розширення вен і/або захворювання системи глибоких вен ніг

Дослідження Bonn Vein Study I показало, що кожен шостий чоловік страждає від варикозного розширення вен та захворювань системи глибоких вен. Однак тема «захворювань вен» серед чоловіків ледь відома. Набряки, телеангіектазії або варикозно розширені вени можуть турбувати чоловіків. З іншого боку, захворювання вен в початкових стадіях можуть майже не викликати неприємних відчуттів. Думка «того, чого я не відчуваю, не існує» - помилкова. Особливо з огляду на те, що без належного лікування захворювання вен може призвести до больового синдрому, утворення виразок, тромбозів і, в гіршому випадку, до фатальної легеневої емболії.

Якщо у вас є симптоми телеангіектазії або варикозного розширення вен або ви страждаєте від набряків і болю в ногах, вам слід проконсультуватися з лікарем.

За даними Федерального статистичного управління, в Німеччині налічується близько 31 мільйона чоловіків у віці від 20 до 79 років. Кожному третьому чоловікові вже за 50. Більшість чоловіків дбають про своїх здоров'я. Проте, далеко не всі знають про ризики, пов'язані із захворюваннями вен. Це абсолютно неправильно, оскільки дослідження Bonn Vein I показує, що багато чоловіків також мають проблеми з венозною системою. Основа лікування захворювань вен - медичний компресійний трикотаж.

З усіх чоловіків, які брали участь в дослідженні Bonn Vein II, тільки 7,5 відсоткам принаймні один раз призначали медичний компресійний трикотаж (для порівняння: серед жінок даний відсоток становить 20,3). Ймовірно, чоловіки звертаються до лікаря лише тоді, коли виникають видимі ознаки і дискомфорт. Наприклад, коли набряк ніг починає заважати роботі та відпочинку. Також часто саме члени сім'ї змушують чоловіка відвідати лікаря.

Подолати сумління й перевершити очікування - медичний компресійний трикотаж medi для чоловіків

По-перше: чоловіки не відчувають дискомфорту від компресійного трикотажу. Вони просто не хочуть, щоб оточуючі знали, що вони його носять. Для того щоб з'ясувати це напевно, компанія medi доручила компанії з дослідження ринку iConsult провести опитування 300 осіб.

Результат: Чого очікують чоловіки

  •     Привабливий вигляд
  •     Комфорт при носінні
  •     Сприятливий для шкіри
  •     Добре прилягання до кінцівки

У чоловіків найвищі вимоги до зовнішнього вигляду: компресійний трикотаж повинен виглядати як звичайні чоловічі шкарпетки. Компанія medi успішно впоралася з цим завданням і пропонує спеціальні версії трикотажу для чоловіків.

Залежно від виду продукції та необхідного ефекту, фахівці компанії medi комбінують технології, матеріали і градієнт тиску для забезпечення максимально можливої ​​користі для пацієнта. Компресійний трикотаж mediven active  є в цій галузі чемпіоном: він був удостоєний всесвітньо відомої нагороди "iF product design award". У 2013 році журі визнало трикотаж  mediven active переможцем в категоріях дизайну, інновацій, матеріалів і якості.

Лікування захворювань вен просте, функціональне й ефективне. І хоч чоловіки можуть не вірити, але медичний компресійний трикотаж включає (на відміну від підтримуючих панчіх) інноваційні технології. В основі технології компресійного трикотажу лежить високоеластична нитка, з якої й виготовляється компресійний трикотаж. Точно вивірений рівень компресії активує венозне повернення: трикотаж відновлює роботу венозно-м'язової помпи й допомагає венам перекачувати кров.